05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Beylikdüzü Temizlik Şirketi

  Beylikdüzü Temizlik Şirketi

  Beylikdüzü bölgesinde tüm alanlarda temizleme çalışmalarını yürüten Uzman Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde temizleme çalışmalarını gerçekleştiren yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  2009 Senesinden bu güne başarılarla ulaşmış olmamız ve sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz.

  Villa temizliği ev temizliği ofis temizliği büro temizliği iş yeri temizliği mağaza temizliği fabrika temizliği depo temizliği dükkan temizliği alışveriş merkezi temizliği eğlence merkezi temizliği hastane temizliği poliklinik temizliği diş hekimliği temizliği holding temizliği şirket temizliği dinlenme alanlarının temizliği banka temizliği fakülte temizliği üniversite temizliği okul temizliği inşaat sonrası genel temizlik gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  Beylikdüzü Temizlik Personelleri Şirketi

  Temizleme işlemi sona erdikten sonra tüm eşyalarınız dilediğiniz gibi kurulum ve dizayn edilerek kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

  Eşyalarınızın temizliği esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

  Siz değerli müşterilerimize göndermiş olduğumuz servis ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel ekiplerimizden oluşmaktadır.

  Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

  % 20 indirimler ile yaz temizliği kampanyamızdan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

  1.963 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara