05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Bayrampaşa Temizlik Şirketi

  Bayrampaşa Temizlik Şirketi

  Sultangazi bölgesinde tüm temizlik alanlarında faaliyet gösteren Uzman Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  2009 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

  Sizlere temizleme çalışması için göndermiş olduğumuz personelimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup gerekli testlerden geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel ekiplerimizden oluşmaktadır.

  Eşyalarınızın temizliği kadar kurum ve dizayn edilmesi de bir o kadar önemlidir. Tüm eşyalarınız sizlerin isteği üzerine yerleşim yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

  Bayrampaşa Ev Temizleme Personeli

  Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama hizmeti mermer cilalama parke cilalama halı perde duvar yıkama bahçe ilaçlama temizleme gibi tüm çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

  Temizleme esnasında eşyalarınızın başına gelebilecek her hangi bir hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

  Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

  % 20 indirimler ile yaz kampanyası temizliği kampanyamızdan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin ve aynı gün içerisinde tüm eşyalarınızı temizleyelim.

   

  1.568 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara