05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Bahçelievler Temizlik Şirketi

  Bahçelievler Temizlik Şirketi

  Bahçelievler temizlik şirketi sizlere ev temizliği ofis temizleme gibi konularda titiz ve uygun fiyatlı hizmetler veren uzman temizlik 129 TL den başlayan fiyatlara temizlik yapıyor.

  İstanbul Bahçelievler temizlik şirketleri firmamız alanında titiz ev temizliği hizmeti veren bay bayan personeller ile uygun fiyata hizmet sunmaktadır.

  Bahçelievler ve tüm mahallelerinde ev iş yeri ofis villa gibi alanlarınız uygun fiyatlara temizlenmektedir. Ev temizliğinde çalışan temizlikçi bayan arkadaşlarımız 8 saat süren yorucu bir çalışma ile evinizi baştan sona temizleyerek evinizdeki rahatınıza sizleri kavuşturmaktadır.

  Bahçelievler Ev Temizliği Uygun Fiyat ve Kalite Garantisi

  Temizlemekle görevli göndermiş olduğumuz personelimiz son derece titizlik ile çalışır. Firmamızca seçilmiş  personel sınavlardan geçirilmiş olup resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personelimizden oluşmaktadır.

  Halı fleks temizliği dış cephe temizliği koltuk yıkama hizmetleri mermer beyazlatma titizlikle yapılır.  Yer cilalama bahçe sera ilaçlama temizleme halı yıkama gibi tüm temizlik aşamalarını başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

  Ev temizliği ofis temizliği büro temizliği iş yeri temizliği konusunda uzmanız. Mağaza temizliği fabrika temizliği depo temizliği dükkan temizliği alışveriş merkezi temizliği gibi konularda uygun fiyatlara hizmet sunuyoruz. Eğlence merkezi temizliği hastane temizliği poliklinik temizliği diş hekimliği temizliği aynı gün yapılır.

  BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

  BAHÇELİEVLER TEMİZLİKÇİ BAYAN

  BAHÇELİEVLER EV TEMİZLİĞİ

  BAHÇELİEVLER DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

  Holding temizliği şirket temizliği dinlenme alanlarının temizliği banka temizliği fakülte temizliği üniversite temizliği okul temizliği inşaat sonrası genel temizlik gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  Bünyemizde bulunan uzman kadromuz servis ekip personelimiz temizlikle görevli ekip arkadaşlarımız ve kullandığımız zararsız kimyasal temizlik maddeleri ile hiç bir eşyanız zarar görmeden temizlenmektedir.

  Temizleme esnasında oluşabilecek her hangi bir hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

  Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

  Bahçelievler Temizlik Şirketi Tam 8 Saat Temizlik !

  EV İŞ YERİ OFİS TEMİZLİĞİNDE ÇALIŞANLARIMIZ ORTAMINIZDA TAM 8 SAAT SÜRE İLE TEMİZLİK YAPARLAR..

  Temizlik İşlemlerinde Gürültü Çıkar mı ?

  Çalışanlarımız sessiz çalışmaya büyük önem göstermektedirler. Komşularınızı rahatsız edecek çalışmalarımız yoktur. Titiz  gündelik temizlikçi bayan çalışanlarımız ile tanışmaya hazır mısınız ?

  Bahçelievler Gündelik temizlikçi

  Bahçelievler Gündelik temizlikçi arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

  Mutfaktan oturma odasına banyo lavabo pırıl pırıl temizlenerek teslim edilir. İş tesliminde kontrollerini yaparak personellerimizi mesai bitiminde gönderebilirsiniz. En uygun ve en iyi temizlik şirketimiz sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışmaktadır.

   

   

  1.871 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara