05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Yenibosna Temizlik Şirketi

  Yenibosna Temizlik Şirketi

  Yenibosna temizlik şirketi en iyi ev temizliği gündelik temizlikçi bayan çalışanlarımız ile ofis iş yeri villa cam silme ve okul temizliği gibi konularda en uygun fiyata temizlik gerçekleştiriyoruz. Ev temizliği 8 saat 129 TL..

  Bahçelievler Yenibosna bölgesinde tüm alanlarda temizlik hizmetleri veren Uzman Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde temizleme çalışmalarını yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  Eşyalarınızın temizliği için göndermiş olduğumuz personelimiz son derece titizlik ile seçilmiş sınavlardan geçirilmiş resi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personelimizden oluşmaktadır.

  Yenibosna Temizlik Şirketleri En Hesaplı Fiyat 129TL

  ALANINDA DENEYİME SAHİP EV TEMİZLEME PERSONELLERİ

  Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız temizleme çalışmalarında sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

  Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

  Bahçelievler Yenibosna Ev Temizliği Şirketleri

  Halı fleks temizliği mermer beyazlatma koltuk yıkama dış cephe temizliği halı yıkamacılığı bahçe sera ilaçlama temizleme gibi tüm tüm temizlik bölgelerinde güven ve hassasiyet eşliğinde çalışmalar yapmaktayız.

  Ev temizliği ofis temizliği büro temizliği iş yeri temizliği mağaza temizliği fabrika temizliği depo temizliği dükkan temizliği alışveriş merkezi temizliği eğlence merkezi temizliği hastane temizliği poliklinik temizliği diş hekimliği temizliği holding temizliği şirket temizliği dinlenme alanlarının temizliği banka temizliği fakülte temizliği üniversite temizliği okul temizliği inşaat sonrası genel temizlik gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  GÜNDELİK TEMİZLİKÇİ İHTİYAÇLARINIZA HEMEN ÇÖZÜM SUNUYORUZ.

  Yenibosna gündelik temizlikçi

  Yenibosna temizlik şirketi

  Yenibosna ev temizliği

  Yenibosna temizlikçi bayan

   

   

   

  2.993 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara