05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Yakuplu Temizlik Şirketi

  Yakuplu Temizlik Şirketi

  Yakuplu bölgesinde tüm alanlarda temizlik faaliyetleri gösteren Uzman Temizlik şirketi sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde temizleme çalışmalarını gerçekleştiren yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  2009 Senesinden bu güne ulaşan başarı hikayemizde sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

  Villa temizliği ev temizliği ofis temizliği büro temizliği iş yeri temizliği mağaza temizliği fabrika temizliği depo temizliği dükkan temizliği alışveriş merkezi temizliği eğlence merkezi temizliği hastane temizliği poliklinik temizliği diş hekimliği temizliği holding temizliği şirket temizliği dinlenme alanlarının temizliği banka temizliği fakülte temizliği üniversite temizliği okul temizliği inşaat sonrası genel temizlik gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  Yakuplu Ev Temizliği Şirket Personelleri

  Tüm temizlik aşamalarında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

  Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama mermer beyazlatma dış cephe temizliği parke cilalama halı yıkama bahçe ilaçlama gibi tüm çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  Temizlik görevlisi arkadaşlarımız son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel ekiplerimizden oluşmaktadır.

  Firma olarak başlatmış olduğumuz % 20 indirimler ile yaz temizliği kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

  1.750 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara