05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Kavaklı Temizlik Şirketleri

  Kavaklı Temizlik Şirketleri

  Kavaklı bölgesinde tüm alanlarda temizlik hizmetleri veren Uzman Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde temizleme çalışmalarını yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  2009 Yılından bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini sağlayarak ilerlemek bizi mutlu etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

  Villa temizliği ev temizliği ofis temizliği büro temizliği iş yeri temizliği mağaza temizliği fabrika temizliği depo temizliği dükkan temizliği alışveriş merkezi temizliği eğlence merkezi temizliği hastane temizliği poliklinik temizliği diş hekimliği temizliği holding temizliği şirket temizliği dinlenme alanlarının temizliği banka temizliği fakülte temizliği üniversite temizliği okul temizliği inşaat sonrası genel temizlik gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  Kavaklı Ev Temizleme Şirketleri

  Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama hizmeti duvar silme yıkama dış cephe temizliği mermer beyazlatma parke cilalama bahçe ilaçlama temizliği halı yıkama gibi çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

  Eşyalarınızın temizliği esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

  Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

  Her nerede olursanız olun bizlere bir telefon kadar uzaktasınız. Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

  992 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara