05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Yıldız Temizlik Şirketi

  Yıldız Temizlik Şirketi

  Beyaz Bir Yaşam İçin Yıldız Temizlik Şirketi

  Yaşamınızın sadece siyah ve beyazdan ibaret olması gerekmez temiz ışıl ışıl temiz bir çevreniz varsa zaten rengarenk bir yaşamınız olur işte tam bu kısımda biz devreye giriyoruz size iyi bir hizmet verip iyi bir yer sunmak için zam gaz çalışıyoruz.

  Hayatınız daha yaşanabilir daha sağlıklı bir düşünce sistemine sahip olabilmesi için iletişme geçin ne kadar erken o kadar uygun fiyatlar ve indirimler 8 saat boyunca verecek olduğumuz  hizmet sonucunda farklı bir alan içindeymiş hissine kapılabilirsiniz  siz bunun mutluluğunu yaşarken bizde gururu içinde olacağız .

  Yaptığımız İşin Kalitesini Fark Edin

  Bizi simgeleyen ismimiz gibi ne kadar uzakta olursak olalım parlamakta olan firmamıza ulaşmak için tek bir telefon uzağınızda olduğumuzu fark etmelisiniz geri kalanı çeşitli indirim ve kampanyalarla en uygun biçimde 8 saat içinde tamamlanmış şekilde firmamız güvencesi ile teslim etmekteyiz.

  1.830 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara