05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Konaklar Temizlik Şirketi

  Konaklar Temizlik Şirketi

  Konaklar Temizlik Şirketi ev temizliği sezonu açıldı uzun süredir temizlik yapılması gerekir bize bırakın en uygun fiyatlar en iyi koşullarla temizlik için kendimize güvenimiz tam bizimle iletişimde kalın.

  yeni sezonla beraber gelen indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olmak için irtibat halinde kalın bu sezona özel fiyatlarımız ev temizliği  %20 indirimlidir.

  bizimle iletişime geçip daha çok ve daha sağlıklı bilgiler almak için deneyimli personellerimiz ile iletişim kurabilir en iyi şekilde karar verebilirsiniz

  En İyi Temizliğin Adresi

  Firmamız sadece temizlik yapmakla hükümlü değildir yapılan iyi en profesyonel biçimde yapıp en teknolojik aletler yardımı ile gerekeni en iyi şekilde yapmaktadır mobilyalarınız eski ev eşyalarınız ve kıymetli eşyalarınız çalışanlarımızın özel hassasiyeti ile yürüttüğü çalışmalar ile en iyi şekilde teslim edilir.

  Şirketimizde bulunan bu denli özelliklerin her birini bir arada bulmanız çok zor bir olanaktır en iyisi olmak için en iyi şekilde çalışmaktayız temiz bir yaşam için Konaklar Temizlik Şirketi.

  1.350 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara