05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Kirazlı Temizlik Şirketi

  Kirazlı Temizlik Şirketi

  Kirazlı Temizlik Şirketi

   Temizlik şirketimiz uzman çalışanları ile  sadece 129 TL den başlayan fiyatlarla %20 şekilde  8 saatlik temizleme hizmetleri sunmaktadır.
  Temizlik gerek çevremiz gerekse kendimiz için çok önemli ve ihmal edilmemesi gereken önemli hususlardan sadece birisidir.

  Sizlere gönderilen temizlik görevlilerimiz görevlerinde son derece düzgün ve titiz çalışmak için eğitim almış ve bilgi sahibi bireylerdir. Firmamız tarafından başarılı şekilde ön plana çıkan çalışanlarımız kendilerini en iyi şekilde kanıtladıkları için şirketimizin güveni çalışanlarımıza tamdır.

  Temizlik sırasında oluşabilecek herhangi bir sorun,kaza oluşması sonucu oluşan hasardan tamamen şirketimiz sorumlu bulunmaktadır.

  Tertemiz Bir Yaşam İçin En İyisi

  Temizlik esnasında çalışanlarımızın kullanmakta olduğu malzemeler son teknoloji olup çalışanlarımız tarafından en bilinçli şekilde kullanılmaktadır  işlem sırasında kullanılan ekipmanların son teknoloji olmaları sayesinde çok  kullanışlı olup en zor lekeleri bile kolaylıkla temizleyip size en temiz şekilde teslim edilmesi için çalışmaktadırlar

  1.361 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara