05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Ispartakule Ev Temizleme

  Ispartakule Ev Temizleme

  Ispartakule sitelerinde ev temizliği çalışmalarını yürüten Uzman Temizlik Şirketi hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  2009 Senesinden bu güne ulaşan temizleme başarılarında sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

  Eşyalarınızın temizlenmesi esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

  Ispartakule Site Temizliği Personelleri

  Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

  Eşyalarınızı temizlemesi için göndermiş olduğumuz personel ekibimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden seçilmiştir.

  Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama mermer beyazlatma perde yıkama parke cilalama halıları yıkama bahçe temizliği ilaçlama hizmetleri gibi tüm alanlarda başarıyla çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

  Temizleme esnasında eşyalarınızın her hangi bir zarar görmedi durumundan tamamen firmamız sorumludur.

  Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

   

   

  1.632 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara