05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Fulya Temizlik Şirketi

  Fulya Temizlik Şirketi

  Fulya semtinde tüm alanlarda temizlik hizmetleri veren Uzman Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak temizlik çalışmalarını yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  2009 Senesinden bu güne ulaşan başarı hikayemizde sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

  Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

  Ev temizliği ofis temizliği büro temizliği iş yeri temizliği mağaza temizliği fabrika temizliği depo temizliği dükkan temizliği alışveriş merkezi temizliği eğlence merkezi temizliği hastane temizliği poliklinik temizliği diş hekimliği temizliği holding temizliği şirket temizliği dinlenme alanlarının temizliği banka temizliği fakülte temizliği üniversite temizliği okul temizliği inşaat sonrası genel temizlik gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  Fulya Ev Temizleme Personelleri

  Temizlikte görevli ekip personelimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden oluşmaktadır.

  Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

  Bünyemizde bulunan uzman kadromuz temizlikle görevli ekip arkadaşlarımız servis personelimiz ve kullandığımız kimyasal temizlik maddeleri ile hizmet vermekteyiz.

  Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama hizmetleri bahçe ilaçlama halı yıkama dış cephe temizliği gibi tüm temizlik alanları başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

   

   

   

  1.433 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara