05312639925
  İstanbul Ev Temizliği 599TL İndirimli
  Uzman temizlik şirketimiz ile %20 indirimli fiyata sadece 599 TL den başlayan 8 saatlik temizleme işlemleri uzman temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  Bahçeşehir Temizlik Şirketi

  Bahçeşehir Temizlik Şirketi

  Bahçeşehir bölgesinde tüm alanlarda temizlik hizmetleri veren Uzman Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

  Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

  2009 senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

  Bahçeşehir ev temizliği site temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire depo temizliği okul dershane üniversite temizliği banka şirket holding temizliği alışveriş merkezleri eğlence merkezleri temizliği gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

  Bahçeşehir Ev Temizliği Personelleri

  Eşyalarınızı temizlemesi için göndermiş olduğumuz servis ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup gerekli testlerden geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden seçilmiştir.

  Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama duvar cam perde halı yıkama mermer beyazlatma parke cilalama bahçe ilaçlama temizliği gibi tüm çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

  Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

  Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

  2.584 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Şimdi Ara